Półka/regał wisząca WERLA 62x63x18 cm Beżowa
Wystaw opinię o produkcie
Dostawa w 1 dzień, wniesienie produktów do 31kg do 2 piętra
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier DPD 19,00 zł
Dostawa w 1 dzień, wniesienie produktów do 31kg do 2 piętra
-
Kurier 19,00 zł
Przesyłka kurierska, dostawa 1 dzień, wniesienie do 2 piętra do 30kg
-
Przesyłka na palecie 99,00 zł
Dostawa 1-2 dni, dostarczana do pierwszej przeszkody architektonicznej
-
odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: SVD-0359
Chętnie Pomogę
kontakt@menito.pl +48 516 037 144 08:00 - 17:00
Zapytaj o produkt
Cechy produktu
Podstawowe
- Głębokość 18
- Wysokość 63
- Szerokość 62
- Dodatkowe Maksymalne obciążenie półki : 7,5 kg
- Materiał Metal
- Waga 15
Opis
Półka wisząca WERLA 62x63x18 cm beżowa
Półka wisząca WERLA w beżowym kolorze to stylowy i praktyczny dodatek do wnętrza, który pozwala uporządkować przestrzeń, a jednocześnie subtelnie ją ozdobić. Jasna, neutralna kolorystyka nadaje półce lekkości i sprawia, że doskonale pasuje do aranżacji skandynawskich, japandi, nowoczesnych, boho oraz minimalistycznych.
Model WERLA posiada 3 praktyczne półki, które świetnie sprawdzą się do przechowywania i eksponowania kubków, ceramiki, przypraw, książek, roślin, dekoracji lub codziennych drobiazgów. Dzięki lekkiej metalowej konstrukcji półka nie przytłacza wnętrza, a jednocześnie zapewnia funkcjonalne miejsce na ścianie.
Dlaczego warto wybrać półkę WERLA?
Beżowy kolor — delikatny, elegancki i łatwy do dopasowania do jasnych oraz naturalnych wnętrz.
3 praktyczne półki — idealne do uporządkowania dekoracji, naczyń, książek lub akcesoriów kuchennych.
Metalowa konstrukcja — wykonanie z żelaza zapewnia stabilność i trwałość podczas codziennego użytkowania.
Kompaktowy rozmiar — szerokość 62 cm sprawia, że półka dobrze sprawdzi się nawet w mniejszych pomieszczeniach.
Uniwersalne zastosowanie — pasuje do kuchni, salonu, jadalni, gabinetu, łazienki lub przedpokoju.
Stylowa półka do jasnych wnętrz
WERLA w kolorze beżowym pięknie komponuje się z drewnem, bielą, kremami, czernią, ceramiką i naturalnymi dodatkami. Może pełnić funkcję półki kuchennej, dekoracyjnej lub praktycznego organizera. To idealny wybór, jeśli chcesz dodać wnętrzu porządku, lekkości i nowoczesnej elegancji.
Parametry produktu
| Parametr | Informacja |
|---|---|
| Model | WERLA |
| Typ | półka wisząca / półka ścienna |
| Kolor | beżowy |
| Materiał główny | żelazo |
| Wysokość całkowita | 63 cm |
| Szerokość całkowita | 62 cm |
| Głębokość całkowita | 18 cm |
| Wysokość między półkami | 26 cm |
| Głębokość półki | 17,5 cm |
| Wysokość półki | 1 cm |
| Szerokość półki | 60 cm |
| Liczba półek | 3 |
| Maksymalne obciążenie | 7,5 kg |
| Styl | skandynawski, japandi, nowoczesny, minimalistyczny |
| Przeznaczenie | kuchnia, salon, jadalnia, gabinet, łazienka, przedpokój |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.