Fotel wypoczynkowy SAVANA wzór pantera / drewno kauczukowe
Wystaw opinię o produkcie
Dostawa w 1 dzień, wniesienie produktów do 31kg do 2 piętra
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier DPD 29,00 zł
Dostawa w 1 dzień, wniesienie produktów do 31kg do 2 piętra
-
Kurier 29,00 zł
Przesyłka kurierska, dostawa 1 dzień, wniesienie do 2 piętra do 30kg
-
Przesyłka na palecie 99,00 zł
Dostawa 1-2 dni, dostarczana do pierwszej przeszkody architektonicznej
-
odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: SVD-0356
Chętnie Pomogę
kontakt@menito.pl +48 516 037 144 08:00 - 17:00
Zapytaj o produkt
Cechy produktu
Podstawowe
- Głębokość 84
- Wysokość 80
- Szerokość 77
- Materiał poliester, drewno kauczukowe
- Waga 22
Opis
Fotel wypoczynkowy SAVANA wzór pantera / drewno naturalne
Fotel wypoczynkowy SAVANA to mebel pełen charakteru, który od razu przyciąga wzrok. Wzorzysta tapicerka inspirowana motywem pantery w połączeniu z naturalnym drewnem kauczukowym tworzy efektowną całość w stylu retro, boho i modern vintage. To idealny wybór do wnętrz, w których liczy się nie tylko wygoda, ale również wyrazisty design.
Szerokie siedzisko, lekko pochylone oparcie i zaokrąglone drewniane podłokietniki sprawiają, że fotel SAVANA doskonale sprawdzi się jako miejsce do odpoczynku, czytania książki lub relaksu przy kawie. Może stanąć w salonie, sypialni, gabinecie, pokoju dziennym lub stylowym kąciku wypoczynkowym.
Dlaczego warto wybrać fotel SAVANA?
Wyrazista tapicerka w motyw pantery — dodaje wnętrzu energii, charakteru i modnego, dekoracyjnego akcentu.
Naturalne drewno kauczukowe — stabilna konstrukcja i ciepły odcień drewna pięknie komponują się z brązową tkaniną.
Komfortowe wymiary — szerokie siedzisko i wygodne oparcie zapewniają przyjemny wypoczynek na co dzień.
Styl retro z nutą boho — fotel świetnie odnajdzie się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacjach.
Efekt solo lub w duecie — doskonale wygląda jako pojedynczy akcent przy sofie, ale równie dobrze prezentuje się w parze.
Styl, który wyróżnia wnętrze
SAVANA to fotel, który nie znika w aranżacji — on ją buduje. Wzorzysta tapicerka ożywia przestrzeń, a drewniane elementy dodają jej naturalnego ciepła. To świetna propozycja do wnętrz z beżami, brązami, czernią, jasnym drewnem, roślinami i dodatkami w stylu boho lub vintage.
Parametry produktu
| Parametr | Informacja |
|---|---|
| Model | SAVANA |
| Typ | fotel wypoczynkowy |
| Kolor główny | brązowy |
| Wzór | pantera |
| Materiał tapicerki | poliester |
| Materiał nóg / konstrukcji | drewno kauczukowe |
| Wysokość całkowita | 80 cm |
| Szerokość całkowita | 77 cm |
| Głębokość całkowita | 84 cm |
| Szerokość siedziska | 65 cm |
| Głębokość siedziska | 57,5 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Szerokość podłokietnika | 8 cm |
| Wysokość podłokietnika | 57 cm |
| Zdejmowana tapicerka | nie |
| Maksymalne obciążenie | 130 kg |
| Styl | retro, boho, modern vintage |
| Przeznaczenie | salon, sypialnia, gabinet, pokój dzienny |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.