Najlepsze ceny
Szafka komoda industrialna loft rustykalna z półką
Szafka komoda industrialna loft rustykalna z półką
599,00 zł 439,00 zł
szt.
Regał loft industrialny rustykalny
Regał loft industrialny rustykalny
949,00 zł 349,00 zł
szt.
Industrialna szafka RTV
Industrialna szafka RTV
499,00 zł 349,00 zł
szt.
Ława Industrialna
Ława Industrialna
399,00 zł 299,00 zł
szt.
Produkt dnia
Garderoba Industrialna
Garderoba Industrialna
349,00 zł 289,00 zł
szt.
Industrialna szafka RTV
Industrialna szafka RTV
499,00 zł 349,00 zł
szt.
Regał industrialny
Regał industrialny
349,00 zł 299,00 zł
szt.
Regał składany industrialny
Regał składany industrialny
399,00 zł 249,00 zł
szt.
Szafka nocna stolik industrialna z szufladą
Szafka nocna stolik industrialna z szufladą
399,00 zł 239,00 zł
szt.
Konsola stolik industrialny szklany
Konsola stolik industrialny szklany
799,00 zł 599,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Warunki gwarancji
Warunki gwarancji

W Polsce, zgodnie z ustawa z dn. 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej, kupującemu (osobie fizycznej) przysługują 2 lata zgodności towaru z umową, jeśli nie zaznaczono inaczej. W przypadku pozostałych przedmiotów (zgodnie z Kodeksem Cywilnym) przysługuje 1 rok z tytułu rękojmi za wady fizyczne. 

Na sprzęt udzielamy 24 miesiące gwarancji od daty zakupu do każdego zakupionego towaru dołączamy dowód zakupu lub na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Gwarancja obejmuje wady dotyczące materiałów. Gwarancja dotyczy wyłącznie użytku domowego. 

1. Okres gwarancji na produkty Menito.pl wynosi 2 lata od daty sprzedaży/wydania towaru Kupującemu, jeśli nie zaznaczono inaczej. 

2. Gwarancja obejmuje wszelkie wady stwierdzone w okresie gwarancji, spowodowane wadliwym materiałem, wadliwą konstrukcją lub też niewłaściwym wykonaniem. 

3. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych w wyniku naturalnego zestarzenia i zużycia, nieostrożnego przenoszenia i transportu, niewłaściwego użytkowania lub użytkowania do celów innych niż te, do których produkt jest przeznaczony. Gwarancja nie obejmuje szczególnie wad wynikających z uszkodzeń mechanicznych, nieodpowiedniej konserwacji i magazynowania (pleśni powstałej w wyniku użytkowania albo przechowywania w niewłaściwych warunkach). Gwarancja nie obejmuje również wad powstałych w wyniku niefachowej naprawy, dokonywanej przez osobę trzecią niż wskazana przez dostawcę, uszkodzeń będących rezultatem celowego działania bądź zaniedbania przez użytkownika, nieprawidłowego ułożenia materaca, uszkodzenia spowodowanego reakcją chemiczną bądź elektromechaniczną, uszkodzenia powstałe w skutek zalania, uszkodzenia spowodowane nietypowymi warunkami pogodowymi. 

4. Reklamacje należy składać pisemnie oraz przesyłać Pocztą Polską, przedstawiając oryginalny dowód zakupu (paragon, faktura). Formularz protokołu reklamacyjnego do pobrania ze strony menito.pl 

5. W razie wystąpienia wad w wyrobie, Kupujący zobowiązany jest do niezwłocznego zawiadomienia o tym Sprzedającego w formie pisemnego zgłoszenia reklamacyjnego, zawierającego dokładny opis wady. W celu zapewnienia odpowiedniego zasobu informacji potrzebnego Gwarantowi do właściwej oceny zgłaszanej wady jakościowej wyrobu, Kupujący w miarę możliwości, dostarcza Sprzedającemu zdjęcia wyraźnie ilustrujące zgłaszaną wadę. 

6. Materace odzyskują swój rozmiar po 3-4 dniach użytkowania. (dotyczy materacy belowanych, rolowanych). 

7. O wadzie materaca nie stanowi zapach komponentów użytych do jego produkcji, szczególnie w pierwszym okresie użytkowania. Wszystkie komponenty używane w procesie produkcji posiadają atesty bezpieczeństwa. Wyroby nie są szkodliwe dla zdrowia. 

8. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową. 

9. Zasady użytkowania produktów Menito.pl:

  • Produkty należy chronić przed działaniem wysokich temperatur oraz otwartego ognia, a także wylaniem cieczy.
  • Produkty są przeznaczone do użytkowania tylko we wnętrzach o temperaturze 5 - 30 °C i względnej wilgotności powietrza ok. 45 - 60 %;
  • Materace należy regularnie obracać, by zapewnić ich równomierne zużycie.
  • Materace nadają się do wszelkiego rodzaju łóżek wyposażonych w stelaże elastyczne (np. stelaż listwowy lub z elementami z tworzyw sztucznych) w których przerwy pomiędzy listwami nie są większe niż 3 cm.
  • Zapach nowego produktu ulatnia się po kilku dniach, co można przyspieszyć przez wietrzenie produktu. Zaleca się wietrzenie produktów również w trakcie użytkowania, przynajmniej 4 razy w ciągu roku;
  • Przy czyszczeniu produktów należy kierować się symbolami umieszczonymi na metce produktu.
  • Rozmiar podany jest na etykiecie produktu, tolerancja rozmiaru wynosi +/- 1%.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl